Pomóż Adasiowi wygrać z chorobą

"Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać" JP II

RSS 2.0

Inne waleczne dzieciaki – LITTLE HEROES

 

Nikola Kubiak - http://kubiaknikolka.blog.pl/

Oliwier Frydryszak – http://naszawalkaosynka.blog.pl/

Iza Perl – http://baletki.waw.pl/historia.html

Alan Kozłowski – https://www.facebook.com/kozlowskialan

Zuzia Sielicka – https://www.facebook.com/PomocDlaZuziSielickiej

Kubuś Grzelczak – https://www.facebook.com/pages/Kubuś-walczy-z-nowotworem-mózgu/224921781028297

Kacper Janiak – https://www.facebook.com/janiakkacper?fref=ts

Ninka Kublik - https://www.facebook.com/PomocDlaNinkiKublik?fref=ts

Amelka Szewczyk - https://www.facebook.com/pages/Amelka-Neuroblastoma/244491515719111?fref=ts

Dominik Młynkowiak – https://www.facebook.com/pomocdlaDominika?fref=ts

Wojtuś Zarzycki - https://www.facebook.com/wojtuszarzycki?fref=ts

Dorotka Botkowska - http://dorotkabotkowska.blog.pl/

Krystian Polkowski - https://www.facebook.com/krystian.polkowski26

Oliwka Lisewska – http://oliwka-lisewska.blogspot.com/

Ola Partyka – http://aleksandra-partyka.blogspot.com/

Franio Błach – http://www.franio-blach.pl/

Kuba Szlachcic – http://kubaszlachcic.blogspot.com/

Szymek Uznański – http://szymonuznanski.blogspot.com/

Zuzia Stachowicz – https://www.facebook.com/PomocDlaZuziZBuskaZdroju?fref=ts

Wiktorek Karpiński – http://wiktorkarpinski.blogspot.com/

Klaudia Pająk – http://klaudiapajak.pl/

Michałek Tryka – http://www.michaltryka.pl/pl/

Karolinka Urban – http://karolinkaurban.blogspot.com/

Krzyś Szachnowicz – http://krzysioszachnowicz.pl/pl/

Oskarek Wojcieszek – http://oskarek-wojcieszek.blogspot.com/

Marcin Sporek – http://www.marcin-sporek.blogspot.com/

Oliwier Przybek – http://oliwier-przybek.blogspot.com/

Maja Piszczałka – http://ksiezniczka-maja.blogspot.com/

Adrian Pich – http://adrianpich.blogspot.com/

Wojtek Orłowski – http://wojtekorlowski.pl/?page_id=64


Dodaj komentarz

BLOG

You Can Be My Angel