Pomóż Adasiowi wygrać z chorobą

"Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać" JP II

RSS 2.0

Od dzisiaj prowadzimy również bloga, serdecznie zapraszamy!

 

Więcej informacji o Adasiu można znaleźć na facebooku: https://www.facebook.com/PomocDlaAdasiaKalinskiego?fref=ts oraz forum: http://www.ludzie-serca.pl/forum/index.php?board=213.0

U nas wszystko w porządku :)  Ostatnio był u nas w odwiedzinach 5-letni kuzyn Stasiu. Dzieciaki nie zważając na upały spędzały całe dnie na dworze, gdzie ich ulubionym zajęciem było skakanie na trampolinie, zjeżdżanie ze ślizgawki do dmuchanego baseniku oraz oblewanie się nawzajem wodą z węża ogrodowego :)  Zabraliśmy też Stasia na Termy maltańskie i do Zoo. Adaś miał akurat przerwę w braniu retinoidów także na szczęście mógł przebywać na słońcu. Chociaż nawet nasz mały bohater miał w pewnym momencie dość upałów, powiedział że woli zimę i nie może się doczekać aż na podwórku będzie śnieg :)

Siostrzyczka Hania była u dziadków, a Adaś wraz z mamą i ciocią pojechał w zeszły weekend do starego poznańskiego Zoo, które jest w tym momencie bardziej parkiem niż Zoo, ale i tak bawiliśmy się świetnie. Adasiowi najbardziej podobało się w pawilonie z gadami, jak z tylko z niego wyszliśmy poszedł do Pana ochroniarza i poprosił żeby wpuścił go ponownie. Pan ochroniarz oczywiście nie był w stanie odmówić takiemu słodziakowi:)

Ogólnie Adaśko czuje się dobrze, tylko po retinoidach okropnie schodzi mu skóra. Z dłoni i stóp odpada płatami, zwłaszcza stópki ma wyjątkowo poranione, ale znosi to dzielnie. Cały czas trzymamy rękę na pulsie, płyty z obu ostatnich rezonansów zostały od razu wysłane do Krakowa, Wrocławia i Genui. Komplet dokumentów, płyty i bloczek parafinowy guza są już w Nowym Jorku. Poza tym jesteśmy w stałym kontakcie z Prof Garaventą z Genui, gdzie być może wybierzemy się na dokładne badania w październiku. W sumie Prof Garaventa nie uważa żeby to było konieczne, ale powiedział że jeśli chcemy przyjechać to serdecznie zaprasza. Po tym wszystkim co przeżył Adaś i wiele innych znanych nam dzieci, ciężko jest pokładać zaufanie w polskiej „służbie zdrowia”, także mocno zastanawiamy się nad tym wyjazdem.

Categories: Bez kategorii

Natalia Rybicka

2 Responses to “Od dzisiaj prowadzimy również bloga, serdecznie zapraszamy!”


Dodaj komentarz

BLOG

You Can Be My Angel