Pomóż Adasiowi wygrać z chorobą

"Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać" JP II

RSS 2.0

Wszystko OK :-)

U Adasia wszystko w najlepszym porządku :-) :-)  Jest już wstępny wynik histopatologii usuniętego guza. Guz jest na granicy typu Ganglioneuroblastoma i Ganglioneuroma. Oznacza, że jest prawie całkowicie łagodny, pozostały jednie bardzo nieliczne złośliwe komórki (neuroblasty). Na dokładny wynik na piśmie będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Wczoraj byliśmy na wizycie u Pani neurolog, która potwierdziła, że Adaś mimo tak poważnej operacji nie ma żadnych ubytków neurologicznych! :-D dostaliśmy też skierowanie na kontrolny rezonans, który odbędzie się we wrześniu w Poznaniu. Dzięki temu nie będziemy musieli jechać na badanie do Centrum Zdrowia Dziecka, co wiąże się zawsze z dużym stresem.

Rana pooperacyjna ładnie się goi. W Tubingen założono Adasiowi wewnętrzne rozpuszczalne szwy, a zewnętrza część cięcia operacyjnego zabezpieczona została plasterkami typu steri-strips. Adaś odlicza już dni do momentu aż wszystkie plasterki odpadną i będzie mógł wreszcie pójść na basen :-)

Na zdjęciu Adaś w nowej letniej fryzurce :-D

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Categories: Bez kategorii

Natalia Rybicka


Dodaj komentarz

BLOG

You Can Be My Angel